Mistr interní logistiky - 1 SMĚNA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-13-340835
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Znáte logistické procesy a máte zkušenost s interní logistikou? Rád jste v čele týmu?
Máte také zkušenost s řízením VZV?

Máme pro Vás práci!

Budete působit jako Mistr interní logistiky. Vaší zodpovědností bude zajišťovat materiálový tok pro zajištění hladkého chodu výroby a koordinovat menší tým lidí. Vaším úkolem bude také hledat různá zlepšení v oblasti interní logistiky.

Nástup možný IHNED!

Požadavky

- Zkušenost na obdobné pozici či v logistice
- Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
- Řidičský průkaz VZV (nebo alespoň zkušenost)
- Znalost AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni

Benefity

- Finanční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky/příspěvek na stravování