Mistr elektro - 1 směnný provoz

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-18-348737
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme mistra výroby v oddělení elektra. Pokud máte zkušenosti na stejné pozici, vyhlášku 50 a právě jste se rozhodl, že potřebujete změnu. Momentálně máte šanci. Ozvěte se nám a pošlete životopis.

Budete mít na starosti plánování výroby za svůj úsek, rozdělování práce, motivace a vedení týmu v oddělení elektro.

Požadavky
  • elektrotechnické vzdělání a platnou vyhlášku 50/8
  • zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobě - mistr/supervizor
  • zkušenosti z výrobní společnosti
Benefity
  • dovolená 4 týdny + další dny za odpracované roky
  • proplácení přesčasů, popř. vybrání v podobě dovolené
  • příspěvek na dopravu 2,6 Kč/km
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • finanční odměna za doporučení nového zaměstnance
  • motivační odměny za odpracované období
  • stravenky
  • hlídání dětí