MISTR

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-30-345530
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • dohled na výrobní činnost
  • zajištění aby vyráběné produkty dosahovaly nebo překračovaly veškeré stanovené požadavky kvality
  • řízení cca 20-ti lidí
  • budete mít na starosti výběr spolupracovníků, zaškolování, hodnocení výkonů, disciplinárních otázek
  • na základě stanovených plánů výroby stanovujete priority ve výrobě a rozděluje denní úkoly
Požadavky
  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost strojírenského prostředí důležitá, automotive výhodou
  • odpovědnost za výsledky, proaktivita, - ochota pro změny
  • orientace v základních principech štíhlé výroby
Benefity

stabilní společnost

možnost profesního růstu

příspěvek na stravování

práce přímo v olomouci