MIKROBIOLOG V POTRAVINÁŘSTVÍ, až 26 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 26 220 Kč
Referenční číslo
13-21-347328
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste absolvent chemického či mikrobiologického oboru?

Hledáte si stabilní zaměstnání a můžete nastoupit ihned?

Nabízíme Vám skvělou pracovní příležitost!

Náplň práce:

  • Odběr materiálu pro analýzy
  • Mikrobiologické analýzy surovin, vody a finálních produktů
  • Podílení se na validacích výrobních linek a nových produktů

Práce na směny (6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00) vč. víkendu

Nástup: prosinec

Požadavky
  • Vzdělání v chemickém či mikrobiologickém oboru
  • Komunikativní angličtina - odborná dokumentace v angličtině
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
Benefity
  • Měsíční bonus 14 % ze mzdy
  • Stravenky 70 Kč/den
  • 1 týden dovolené navíc
  • Pitný režim na pracovišti zdarma