Microsoft Azure - konzultant | služební auto

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-16-359460
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme komunikativního a šikovného konzultanta Microsoft Azure pro rozvoj cloudového prostředí zákazníků a jeho integraci s on-premise prostředím.

Co budete na této pozici dělat?

  • Setkávat se společně s Projektovým manažerem s klienty
  • Navrhovat řešení pro klienty
  • Tvořit dokumentaci- High Level Design, Low Level Design
  • Navrhovat implementaci řešení
  • Řešit složitější problémy na úrovni podpory - L3
  • Rozšiřovat produktové portfolio společně s Projektovým manažerem
  • Poskytovat konzultace a navrhovat řešení založená na Microsoft Azure, SharePoint a Office 365
Požadavky

Co od Vás potřebujeme?

  • Celkový rozhled v oblasti aplikací a cloud služeb a datových komunikací
  • Velmi dobrá znalost Microsoft Azure, Office 365 a SharePoint
  • Nadšení pro bezpečnostní technologie
  • Připravený seznam odpracovaných projektů
  • Komunikativní jednání - člověka který se nebojí přicházet s vlastními nápady

VÝHODOU

  • Certifikace Microsoft Azure Solutions Architect Expert popř. Microsoft Office Specialist SharePoint
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Flexipasy
  • Multisport kartu
  • Služební automobil
  • Notebook a telefon
  • Home office
  • Možnost certifikace
  • Moderní pracoviště poblíž stanice metra (Nové Butovice)
  • Práci na velmi zajímavých a inovativních projektech
  • Možnost osobního růstu
  • Prostor pro rozvoj vlastních nápadů a řešení