Microsoft Azure Konzultant a Projektový Manažer

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-10-347353
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme schopného projektového manažera a konzultanta Microsoft Azure pro rozvoj cloudového prostředí zákazníků a jeho integraci s on-premise prostředím.

Náplň práce:

  • PM zaměřený na Microsoft Azure řešení
  • Předprodejní činnost jako je návrh řešení, prezentace řešení, vedení PoC, PoV
  • Tvorba dokumentace- High Level Design, Low Level Design
  • Nasazování technologií do produkčního prostředí - implementace, optimalizace
  • L3 podpora - řešení složitějších problémů
  • Rozšiřování produktového portfolia
  • Poskytovat konzultace a navrhovat řešení založená na Microsoft Azure, SharePoint a Office 365
  • Spočítat TCO navrženého řešení
  • Nasazovat navržená řešení
Požadavky
  • Celkový rozhled v oblasti aplikací a cloud služeb a datových komunikací
  • Velmi dobrá znalost Microsoft Azure, Office 365 a SharePoint
  • Zkušenost 5 let v IT
  • Připravený seznam odpracovaných projektů
  • Certifikace Microsoft Azure Solutions Architect Expert popř. Microsoft Office Specialist SharePoint jsou výhodou
  • Nadšení pro bezpečnostní technologie
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky + flexipasy / multisport karta
  • Moderní pracoviště poblíž stanice metra (Nové Butovice)
  • Práci na velmi zajímavých a inovativních projektech
  • Možnost osobního růstů
  • Prostor pro rozvoj vlastních nápadů a řešení
  • Neformální a přátelské prostředí
  • a mnoho dalšího