METODIK FMEA PROJEKTŮ !

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
9-21-359413
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost v oblasti FMEA ?Domluvíte se německy?

Pak právě Vás hledáme!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za FMEA proces (v několika závodech, i mimo ČR )
  • metodické vedení zodpovědných pracovníků v závodech
  • koordinace, příprava, tvorba, udržování a aktualizace DFMEA a PFMEA v předsériové a sériové fázi
  • posouzení rizik v konstrukci výrobků a procesech
  • přehodnocení rizik možnosti výskytu nekvalitního výrobku v sériových projektech
Požadavky
  • praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • komunikativní znalost NJ podmínkou
  • zkušenosti z automobilového průmyslu velkou výhodou
  • znalosti ostatních nástrojů kvality výhodou
  • znalosti norem ISO 9001, TS 16949, ISO 14001 výhodou
  • ochota cestovat (2 – 3x do měsíce)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat, kvartální odměny
  • závodní stravování
  • penzijní pojištění