Merchandiser, produktový specialista - ELEKTRO

Plný úvazek
Mzda
25 000 Kč
Referenční číslo
3-13-339604
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás sledovat technologie a nebojíte se sednout za volant? Pro významného výrobce elektroniky hledáme zaměstnance na pozici merchandiser pro oblast Morava.

Vaší náplní práce bude:
- kontrola elektro produktů na prodejnách
- instalace POS materiálů
- výzkum dat, analýza konkurence
- práce s personálem prodejen - školení, informace o novinkách

Nástup možný ihned, pracovní doba pondělí až pátek od 8 do 16.30

Práce je na ŽL, nebo HPP.

Požadavky

- aktivní řidič sk. B
- kladný vztah k technologiím, spotřební elektronice
- zkušenost na pozici asistent prodeje elektro/merchandiser

Benefity

- týden dovolené navíc!
- stravenky 125 Kč/den
- zázemí silné společnosti
- možnost nákupu produktů za zvýhodněné ceny