Merchandiser (Karlovarský a Ústecký kraj)

Obor
Plný úvazek
Mzda
43 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
9-23-399634
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Právě rozšiřujeme obchodní tým o Merchandisera!

Budeš mít na starosti péči o vzhled prodejen v Karlovarském a Ústeckém kraji.

Máš estetické cítění, smysl pro detail a styling? Baví Tě různorodá práce, jsi akční a nevadí Ti hodně cestovat?

Jako Merchandiser budeš zodpovídat za:

  • celkový vzhled prodejní plochy s ohledem na atraktivitu a prodejnost zboží
  • vystavení parfémů, textilu a módních doplňků
  • vizuální standardy na prodejnách

Komunikovat budeš s category manažery a dodavateli (zejména z německého trhu)

Tvůj týden bude vypadat takto: 1 den práce z domova a poté zbylé dny budeš jezdit po jednotlivých prodejnách (možnost také zajištění ubytování při daleké cestě).

Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání, zkušenost s obdobným sortimentem výhodou
  • Středně pokročilou znalost NJ
  • Znalost MS Office, především Excel
  • Komunikační schopnosti
  • Estetické cítění, smysl pro detail
  • Časová flexibilita
  • Ochota cestovat
Benefity
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • Stravenkový paušál
  • Vzdělávací a jazykové kurzy, školení
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na sport, kulturu
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Firemní akce