MEDICAL SCIENTIFIC LIAISON

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
16-13-356829
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Skvělá příležitost pro všehny s farmaceutickým vzděláním, kteří chtějí vykonávat odbornou činnost pro mezinárodní společnost v regionu Moravy.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici: Medical Scientific Laison.

Co bude také Vaší náplní práce?

  • aktualizovat informace ke svěřeným produktům a monitorovat konkurenční preparáty
  • podpora týmu a lekářů v medicínských otázkách
  • účastnit se odborných konkgresů
  • koordinovat vzdělávací aktivity
Požadavky
  • VŠ vzdělání farmaceutického směru
  • znalost anglického jazyka na úrovni komunikace a prezentace nutností
  • praxe na stejné či obdobné pozici, nebo jako lékárník/lékárnice
  • porozumění a práce s vědeckými články
  • praktické zkušenosti s podporou propagace a správou produktů
  • znalost českého farmaceutického trhu a jeho právního prostředí
Benefity
  • 6 týdnů dovolené
  • 12 sick days
  • služební automobil
  • multisport karta
  • počítač, mobilní telefon
  • příspěvek na životní pojištění
  • smlouva na dobu neurčitou