MEDICAL SCIENTIFIC LIAISON

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
12-13-356624
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Lékárníci, lékárnice POZOR, je tu jedinečná příležitost. Čeká Vás odborná práce. Budete koordinovat vzdělávací aktivity a účastnit se odborných seminářů a školení. Budete v interakci s lékaři a to vše z home office.

Požadavky
  • vysokoškolské vzdělání ve farmacii
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • praxe na stejné pozici, nebo jako lékárník/lékárnice
  • porozumění a práce s vědeckými články
  • schopnost odborné interpretace a analýzy
  • znalost českého farmaceutického trhu
Benefity
  • 6 týdnů dovolené
  • 12 sick days
  • multisport karta
  • počítač, mobilní telefon
  • příspěvek na životní pojištění
  • smlouva na dobu neurčitou