Mechanik, Stříbro

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
9-18-351653
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do nově vzniklé společnosti ve Stříbře obsazujeme pozici v oddělení údržby - MECHANIKA.

Firma je předním výrobcem plechovek do nápojového průmyslu. Ve světě má svojí tradici téměř 30 let. Ve Stříbře otevírá svůj zbrusu nový, plně automatizovaný závod s nejmodernějšími technologiemi.

Máš zkušeností z výrobní firmy v oddělení údržby nebo jako zámečník?

Jsi ochotný/á pracovat v nepřetržitém provozu dvanáctihodinové směny?

Orientuješ se v technické dokumentacii?

Pokud jsi odpověděl/a na výše uvedené otázky ANO, jsi pro nás ideálním kandidátem!

A co Tě na této pozici čeká?

  • zajištění celkové údržby strojů
  • drobné opravy
  • demontáž vadných strojů, náprava a výměna vadných částí - dle technické dokumentace
  • zajištění pravidelného servis strojů

Nástup ideálně březen/duben nebo dohodu.

Požadavky
  • min. výuční list
  • zkušenost z výroby
  • čtení technické dokumentace
  • základní znalost práce na PC
  • ochota pracovat v nepřetržitém dvanáctihodinovém provozu
Benefity
  • kvartální bonusové ohodnocení (10 %)
  • prémie za odpracované noční směny (20 %)
  • prémie za za odpracované víkendy (25 %)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • vánoční bonus
  • příspěvek na dovolenou
  • firemní akce