MECHANIK l 2 dny práce - 2 dny volno l NYMBURK

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 23 500 Kč
Referenční číslo
5-18-354746
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte jistotu stabilního zaměstnání ve státní sféře? Máte kladný vztah k technice? Nechcete pracovat na noční směny?

Pojďte to zkusit na pozici Mechanik kolejových vozidel, kde bude Vaší pracovní náplní:

  • obsluha hydraulického lisu určeného k montáži a demontáži železničních dvojkolí
  • nastavení parametrů stroje, vkládání a vyjímání dílu, kontrola výrobku
  • lisování dvojkolí dle výkresové dokumentace

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Váš životopis. Nastoupit můžete ihned!

Požadavky
  • SOU, technického směru
  • praxe s obsluhou a údržbou lisu výhodou
  • dobrý vztah k technice
  • týmového ducha a spolehlivost
  • nástup možný ihned
  • po roce ve společnosti zajímavý příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • po půl roce ve společnosti příspěvek na dovolenou pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • finanční podpora sportu, kultury a zdraví
  • příspěvek na stravování.
  • 5 týdnů dovolené
  • sick day