Materiálový plánovač

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-21-394070-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z výrobního prostředí a to na pozici materiálového plánovače? Budete denně využívat angličtinu, komunikovat napříč společností a s externími partnery.

Jako materiálový plánovač budete mít na starosti:

  • plánování a objednávání materiálu
  • kontrolu dodávek na základě objednávek a výrobních plánů
  • denní komunikaci s dodavateli
  • objednávky přepravy
Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici plánování a objednávání materiálu ve výrobní společnosti
  • schopnost spolupracovat a komunikovat napříč výrobními úseky
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka - denní komunikace
  • MS Office
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění a dojíždění !
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování