MATERIÁLOVÝ INŽENÝR | PLASTY | PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-4-377269
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

ABSOLVENTI POZOR! HLEDÁME POSILY DO R&D TÝMU V MEDICAL VÝROBĚ!

Oč tady běží? O MATERIÁLOVÝ VÝVOJ / ROZVOJ / ZMĚNY / ÚPRAVY - konkrétně PLASTY.

Vaší náplní práce bude:

  • vývoj nových výrobků + změny stávajících produktů.
  • spolupráce s marketingem a dalšími odděleními v zahraničí.
  • vedení vlastních projektů/ úkolů i účast na týmových úkolech.
  • spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby.
  • zodpovědnost za testování a ověřování funkce produktů.
Požadavky
  • VŠ vzdělání ideálně technického/přírodovědného/chemického směru
  • praxe při studiu/praxe na stejné nebo podobné pozici (R&D/vývoj/materiálové inženýrství)
  • znalost procesů výroby, zkušenost s plasty
  • flexibilita a ochota vysokého pracovního nasazení
  • plynulá komunikace v AJ slovem i písmem (min. B2)
Benefity
  • smlouva na dobu neurčitou!
  • možnost profesního růstu/odborná/jazyková školení
  • zázemí stabilní společnosti na Vysočině! NON - Automotive
  • výborné výsledky v oblasti výroby v celosvětovém měřítku!
  • možnost rozvoje v technicky zajímavých oblastech jako robotizace a automatizace
  • každoroční navyšování mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování (výběr z několika jídel)
  • Cafeterie
  • možnost Home Officu
  • teambuildingové eventy/akce