MASTER DATA MANAGER, od 50 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč
Referenční číslo
7-26-370865
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Master Data Governance (MDG), SAP, Excel, angličtina jsou tvoje denní chleba?

Vedeš tým, anebo cítíš, že přišel čas posunout se na vedoucí roli?

Dáme ti šanci ponořit se do perspektivního světa Master Data Governance, a podílet se na automatizaci procesů v globální výrobní společnosti.

Jako Master Data Manager povedeš lokální tým, zaměřený na tvorbu Master Dat materiálů. Budeš se podílet na jejich standardizaci a harmonizaci, tak aby splňovaly požadavky globálních procesů a systémů firmy.

S týmem svých spolupracovníků budeš spravovat globální Master Data materiálů od jejich vytvoření po využití (formulace zásad, monitoring, zajištění kvality, optimalizace obchodních procesů apod.).

Vaše práce umožní lepší srovnání obchodních dat napřič světovými pobočkami, co přispěje k vyšší efektivitě našich obchodních procesů.

Požadavky
  • Min. bakalářské vzdělání (např. v oboru Finance, Obchod, ale i IT, či Matematika)
  • Min. 3 roky zkušenosti se SAPem, další ERP systémy výhodou
  • Předchozí praxe s MDG (Master Data Governance)
  • Pokročilá znalost MS Office (důraz na MS Excel)
  • Angličtina pro denní použití (nadřízený cizinec, spolupráce s mezinárodním týmem)
  • Přirozená autorita a schopnosti motivovat ostatní
  • Výborně organizační schopnosti a logické uvažování

V případě zájmu pošli svůj aktuální životopis v angličtině.

  • 13. plat (50-100% tvoji měsíční mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč/den
  • Příspěvek na dopravu ve výši 1 Kč/1 km.
  • 25 dní dovolené s 50% příplatkem
  • 2 Sick day/rok
  • Tréninkový program
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Home Office
  • Kanceláře v centru města
  • Parkování zdarma v centru města