MARKETINGOVÝ SPECIALISTA S AJ | KOMUNIKACE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-19-359431
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁME PARŤÁKA DO NAŠLÁPNUTÉHO MARKETINGOVÉHO TÝMU!

DO VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI, KTERÁ SI SVŮJ MARKETINGOVÝ TÝM HÝČKÁ!

Teď mám příležitost pro uchazeče, kteří často slýchávají: "...ty nezavřeš pusu!"

Je komunikace Tvou doménou? A komunikace jak napříč firmou, tak směrem ven k dodavatelům, zákazníkům ...

Budeš úzce spolupracovat s produktovým týmem a strategickým týmem.

A nebude to jen o České republice, budeš součástí nadnárodního marketingového týmu.

NEVÁHEJ MĚ KONTAKTOVAT PRO VÍCE INFO!

Požadavky
  • SŠ/VŠ
  • PRAXE - 5let zkušeností v oblasti B2B marketingu/reklamy
  • Plynulá angličtina - psaná a mluvená forma (alespoň B2 podmínka) - copywriting v AJ!
  • Znalost marketingových nástrojů - Google, Adobe Creative, sociálních médií, PR, vývoj

a vylepšování webových stránek Ti něco říká

  • Praxe ve výrobní společnosti/Zkušenosti s technickým produktem
  • VÝBORNÉ prezentační a komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz "B"
Benefity
  • Motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové vzdělávání
  • Odborné kurzy a školení
  • Možnost kariérního růstu
  • Mobil, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Balík dalších benefitů od sportu přes kulturu až po různé slevy nebo poukazy
  • Pravidelné firemní akce