Marketingový specialista pro sociální sítě | centrum Prahy

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
18-19-378143
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Znáš výrazy jako reach, content, PPC, CMS, CTR, CPM, SEO? Máš praxi ve správě účtů na sociálních sítích? Hlavně na Facebooku a LinkedInu a pak taky trochu Instagramu? Baví Tě community management? Miluješ vše, co je online a digital? A zvládneš to vše i v angličtině? Pojď k nám pracovat jako Digital&Social media Marketing Specialist. Jestli Ti zní lépe Online Marketing Specialist tak i to!

Náplň práce:

Spolupráce na vytváření plně integrované mediální komunikace firmy.

Správa účtů na sociálních sítích + community management.

Realizace PPC kampaní zaměřených na nábor.

Tvorba obsahu (příspěvků, článků a videí).

Koordinace, monitoring, hodnocení (nastavení metrik, analýza efektivity) kampaní

Školení interních zaměstnanců v oblasti online komunikace na sociálních sítích.

Spolupráce na obsahu webových stránek, optimalizace a správa CMS.

Komunikace s mediální a grafickou agenturou.

Vytváření jednodušších grafik v Canva (pokud neumíš, nevadí, naučíme tě to).

Příprava firemních marketingových materiálů, prezentací, návodů a školících materiálů.

Marketingová podpora jednotlivých poboček.

Požadavky

Praxe v online/digital marketingu min. 3 roky.

Prokazatelná praxe ve správě sociálních sítích a PPC kampaní (uvítáme ukázky tvé vlastní práce).

Celkový přehled v online marketingu.

Angličtina (minimálně B2) – schopnost komunikovat napříč zeměmi s kolegy i dodavateli – telefonicky, osobně, písemně. Schopnost prezentovat i školit se v AJ.

Schopnost pracovat na více projektech najednou (multitasking).

Výborný timemanagement.

Velmi dobré komunikační schopnosti – to je sice v každém inzerátu, ale tady to není klišé a je to skutečně důležité. Co pobočka, to jiný manažer. Se všemi je potřeba dobře vycházet.

Schopnost správné krizové komunikace na sociálních sítích.

Výhodou, ale ne podmínkou je:

Praxe z pozice account manager v digitální agentuře.

Marketingové vzdělání.

Smysl pro humor – zvláštní výhodou jsou znalosti hlášek z filmů.

Benefity

Dovolená 20 dní + 4 Free Days.

Možnost pravidelného homeoffice až 2 dny v týdnu.

Flexibilní pracovní doba.

Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok.

Příspěvek na stravování přímo ve mzdě.

Multisport karta.

2 dny zdravotního volna ročně.

Jazykové vzdělávání na pracovišti v pracovní době hrazené firmou.

Telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku.

Penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy).

Kávy co vypiješ.

Na co se můžeš těšit:

Skutečně fajn malý tým.

Hezké kanceláře přímo v centru Prahy na Náměstí republiky.

Možnost se stále vzdělávat – placená školení, vstupy na konference atp.

Okurková sezóna přes léto a o Vánocích.

Přesčasy jen pokud nezvládneš vlastní timemanagement.

Žádné pracovní víkendy.

Možnost jezdit do práce na kole – parkování pro kola přímo v budově.