MARKETINGOVÝ SPECIALISTA => ONLINE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
16-19-362117
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě online marketing a už máš za sebou v online světě i konkrétní výsledky? Chtěl/a bys využít své dovednosti ve stabilní firmě se zajímavými produkty v oblasti zdravotnictví a dále se rozvíjet?

Tak to jsi právě ty, koho hledáme! :)

Co je úkolem na pozici online marketing specialist?

  • propojení offline a online aktivit na trhu daných produktových řad
  • příprava digital marketing plan pro definované značky a příprava marketingových online kampaní
  • kooperace s e-commerce oddělením ohledně interních webů, definice změn či nového obsahu
  • kooperace s obchodním oddělením a brand managery na poli online strategie
  • příprava analýz reklamních online aktivit, vyhodnocování výsledků a efektivity
Požadavky

Co je potřeba, aby ti práce šla jako po másle?

  • alespoň Bc. vzdělání v marketingu nebo příbuzném oboru
  • stojí za tebou prokazatelná praxe v online marketingu nebo ve světě ecommerce
  • Google Adwork, analytics, digital strategy nebo content management pro tebe nejsou jen cizí pojmy
  • domluvíš se bez problému anglicky s kolegy z poboček mimo ČR
Benefity

A co na oplátku?

  • adekvátní ohodnocení kopírující tvé dosavadní zkušenosti.
  • balíček velmi zajímavých benefitů pro radost a tvůj rozvoj
  • získáš velkou důvěru ze strany kolegů, ale vedení společnosti
  • každý tvůj názor a podnět ke zlepšení bude mít svůj hlas a důležitost.