MARKETINGOVÝ SPECIALISTA | ANGLIČTINA | AŽ 50 000 Kč

Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-19-368227
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

VYTRHNEŠ NÁM TRN Z PATY?

Toužíš po mezinárodní společnosti, která udává tempo v marketingu?

Nadupaný tým odborníků, který hledá parťáka do týmu.

Jsme dynamický, stabilní, fungující tým a dlouho už nemůžeme najít parťáka, který by k nám zapadl...

  • Tvoříme lokální i mezinárodní kampaně.
  • Spolupracuje s kolegy ze zahraničí.
  • S kolegy v rámci naší výrobní společnosti - hlavně s obchodním, produktovým týmem.
  • Máme skvělou šéfovou, která nám věří a nestojí nám za zády.
  • Všichni do jednoho jsme samostatné jednotky, které ale drží při sobě!
  • Aktuálně pracujeme 100% na Home Office, takže vlastně ani nemusíš být z Vysočiny...
  • Pokud máš praxi v mktg komunikaci, nejlépe z velké firmy a mluvíš dobře anglicky.
  • Čekáme právě na Tebe.
  • Pohovory probíhají online.
Požadavky
  • SŠ/VŠ - OBOR MARKETING - výhodou
  • PRAXE V MARKETINGU - min. 2 roky
  • Plynulá angličtina - psaná a mluvená forma (alespoň B2 podmínka) - copywriting v AJ!
  • Znalost marketingových nástrojů - Google, Adobe Creative, sociálních médií, PR
  • Vývoj a vylepšování webových stránek Ti něco říká?
  • VÝBORNÉ prezentační a komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz "B"

Pár věcí Ti chybí, ale odvaha ne? Pošli mi svůj životopis!

Benefity
  • SMLOUVA NA DOBU NEURČITOU
  • Pružná pracovní doba / Home Office
  • Firma, která si marketingové oddělení hýčká! A vzdělává!
  • Možnost kariérního růstu
  • Motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové vzdělávání
  • Odborné kurzy a školení
  • Mobil, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Balík dalších benefitů od sportu přes kulturu až po různé slevy nebo poukazy
  • Pravidelné firemní akce