MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
5-19-390568
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

DO JIČÍNA HLEDÁME MARKETINGOVÉHO SPECIALISTU!

Jsi kreativec a vyznáš se v grafických programech?

Anglický nebo německý jazyk ti nedělá problém?

Tak to máme práci přímo pro tebe! Neváhej a zašli nám tvůj životopis!

Tvoje náplň práce bude:

  • Tvorba ceníků pro obchodní partnery v několika jazykových mutacích
  • Komunikace v rámci celosvětové společnosti v angličtině nebo němčině
  • Komunikace a připravování dat pro zákazníky
  • Příprava marketingových materiálů a překladů pro web
  • Organizování školení pro zákazníky
  • Součinnost při plánování a zajišťování marketingových akcí

tereza.supikova@grafton.cz

601 204 512

Požadavky
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Vynikající znalost grafických programů: InDesign, Illustrator, PhotoShop
  • Prokazatelná znalost online prostředí
  • Zkušenosti s tvorbou PPC kampaní, správou sociálních sítí, mailingem, SEO, copywritingem a s přípravou xml feedů pro e-shop
  • AJ alespoň B2, NJ alespoň A2
  • Znalost MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové vzdělání na pracovišti
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • odměny při pracovním či osobním výročí
  • příspěvky na dětský tábor
  • odměny při odchodu do důchodu
  • sleva na produkty pro zaměstnance