MARKETINGOVÝ KOORDINÁTOR | POLOVIČNÍ ÚVAZEK

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
11-19-404451-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zběhlí v marketingu? Vyznáte se v on-line i off-line světě marketingu? Chcete se podílet na uvedení nové značky na trh? Potřebujete z nějakého důvodu jen poloviční úvazek? Pak neváhejte a pošlete mi Vaše aktuální CV!

Na pozici MARKETINGOVÝ KOORDINÁTOR | POLOVIČNÍ ÚVAZEK budete mít na starost:

  • Uvedení nové značky luxusního produktu na český trh
  • Starost o celkovou komunikaci značky na českém trhu
  • Realizace online a off-line komunikace portfolia daných přístrojů a aplikací
  • Kooperace v rámci marketingového týmu 3 členů
  • Spolupráce s obchodním týmem firmy
  • Spolupráce s externími dodavateli
  • Tuzemské i zahraniční služební cesty
Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • Angličtina B1
  • Nutná zkušenost v marketingu, 5 let praxe
  • Zkušenost s vedením projektů
  • Excel, Word, Power Point pokročilá znalost, znalost práce v ASANA výhodou
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Prezentační dovednosti
  • Odpovědnost a spolehlivost
  • Zkušenosti s copywritingem výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • 20 dnů dovolené + 5 volných dnů
  • příspěvek na stravování (100Kč/den)
  • vánoční bonus (3 000 Kč na kartu Sodexo + 8 000 Kč do výplaty
  • 1-2 dny Home office
  • Linked In kurzy + další školení
  • dvoje brýle za rok zdarma (+ 4 se slevou 70%)