MARKETING TRAINEE, 145 Kč

Druh pozice
Brigáda
Mzda
145 Kč
Referenční číslo
13-1-347910
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi studentem posledního ročníku vysoké školy a rád/a bys získal/a zkušenosti v odvětví SALES a MARKETING? Chceš po absolvování školy nastoupit v prestižní společnosti distribuující krmiva pro zvířecí mazlíčky na plný úvazek? Pak hledáme právě Tebe! Pošli nám svůj životopis a odstartuj kariéru v mezinárodní FMCG společnosti!

Náplň práce:

  • Business analýzy (prodeje, distribuce atd.)
  • Reporting (návštěvnost obchodních zástupců, plnění jejich cílů, lokálních aktivit atd.)
  • Příprava prezentací
  • Podpora commercial a marketingového týmu pro ČR/SK

Nástup: IHNED

Lokalita: Praha 8 Karlín

Mzda: 145 Kč/hod.

Flexibilní pracovní doba (cca 20 hodin týdně)

Částečný úvazek na jeden rok s možností nastoupit po roce na hlavní pracovní poměr.

Požadavky
  • Student posledního ročníku nebo absolvent vysoké školy (ekonomický obor, Business Administration, Marketing, nebo jiný)
  • MS Excel na pokročilé úrovni (pokročilé funkce a kontigenční tabulky aj.)
  • Zájem o práci ve firmě distribuující krmiva pro zvířecí mazlíčky
  • Velmi dobrá znalost angličtiny - denní komunikace s cizinci
Benefity
  • Placená stáž
  • Dog friendly office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost získat práci na plný úvazek po dokončení studií