Marketing Specialist s AJ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 43 000 Kč
Referenční číslo
19-13-339559
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Přední výrobce sanitární keramiky obkladů a dlažby nabízí příležitost pro Marketing specialisty v Praze.

Máte zkušenost z oblasti marketingu a ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni?

Čtěte dál!

Náplň práce:

- marketingová podpora a komunikace se zákazníky ze zemí (ČR, SK, HU)
- podpora prodeje (příprava katalogů, ceníků a prezentačních materiálů)
- návrhy a výroba POS a POP materiálů
- odpovědnost za přípravu a implementaci plánu a PR aktivit
- mezinárodní kontakt s médii ve vybraných zemích Evropy
- příprava promo akcí a mediálních kampaní (jejich realizace v ČR, SK, HU)
- kooperace při výběru marketingových a mediálních agentur
- administrativa marketingu prostřednictvím SAPu

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- Předchozí zkušenost v oblasti marketingu (min. 2 rok)
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Angličtina na komunikativní úrovni (B2)
- Znalost práce na PC (Microsoft Office – Excel, PowerPoint)

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost Homeoffice
- Příspěvek na dovolenou, a další.,
- Pracovní notebook a telefon
- Stravenky
- Sleva na firemní výrobky a služby
- Kurzy a školení