Marketing Manager (Farmacie)

Lokalita
Obor
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
90 000 - 115 000 Kč
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
19-19-354867
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Farmaceutická společnost s globálním působením přichází s příležitostí v podobě pozice Marketing Manager. Máte-li zahraniční marketingovou zkušenost a nyní se rozhlížíte po nové výzvě čtěte dál!

Náplň práce Marketing Manager:

  • tvořit a nastavovat marketingové strategie v zahraničí (východní Evropa)
  • věnovat se projektovým řízením spojených s uvedením aktivit v zahraničí
  • průběžně kontrolovat plnění cílů a aktivit
  • stanovit hlavní cíle s ohledem na specifika daných oblastí
  • kooperace se zahraničními odděleními a globálním marketingovým týmem
  • hledat prostor pro zlepšení
Požadavky
  • VŠ (farmacie nebo podobný obor)
  • AJ B2, znalost RUS (výhodou)
  • působení na pozici Marketing, Product nebo Brand Manager (min. 3 roky)
  • zahraniční pracovní zkušenost (daný region výhodou)
  • proaktivní přístup (využití iniciativy)
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost vlastní seberealizace (iniciativa vítána)
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy
  • automobil i pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • hrazené certifikáty
  • mobilní tarif pro členy rodiny
  • Jazykové kurzy
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search