Marketing Analyst with English

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-19-357603
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti retailu, hledáme nadšence, který si hravě poradí se zpracováním marketingových dat.

Na pozici Marketing Analyst se budete věnovat:

  • věrnostnímu programu (ve spolupráci s týmem)
  • zpracování a analýze dat ze zákaznického trhu
  • tvorbě modelů segmentace zákazníků (statistické metody)
  • aplikaci získaných dat
  • spolupráci s obchodním a IT týmem (support rozhodnutí a jednotlivých strategií)
  • kompletaci, prezentování analytických výsledků, poskytování závěrů a doporučení

Smlouva na dobu neurčitou

Lokalita: Praha 6

Požadavky
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • AJ B2 (komunikativní úroveň), NJ (výhodou)
  • 2 roky relevantních zkušeností (práce s daty a reporting)
  • znalost statistických metod nebo zájem o práci s velkým množstvím dat
  • analytické myšlení
  • MS Office (pokročilá úroveň Excel, Power Point)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost práce z domova
  • MultiSport karta
  • pravidelný zdravotní program
  • úvodní zaškolení a další vzdělávací aktivity
  • podpora kariérního růstu v rámci společnosti
  • možnost využívat parkoviště
  • moderní prostory & Cafeterie