Manufacturing Engineer

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-21-338413
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

* vypracovává lay-out výrobní linky a jeho optimalizaci
* vypracovává proces flow-chart jednotlivých výrobních modelů
* zajišťuje výkon a revize P-FMEA pro jednotlivé výrobní modely
* zabezpečuje realizaci technických změn jednotlivých výrobních modelů
* stanovuje operační časy
* vypracovává a zavádí technologické postupy
* navrhuje nové technologické postupy s cílem zlepšení a zvýšení kvality práce
* ve spolupráci s úsekem kvality navrhuje Poka-Yoke a elektronickou kontrolu na výrobní lince

Požadavky

Očekáváme:

* minimálně SŠ vzdělání
* praxe v obdobné (stejné ) pozici
* komunikativní znalost Angličtiny
* znalost práce na PC MS Office (SAP, MFG PRO – výhodou)

Benefity

* příspěvek na dojíždění
* stravování zdarma
* týden dovolené navíc
* příspěvek na dovolenou
* příspěvek na penzijní připojištění