MANIPULANT VÝROBY - NÁSTUP DO KMENE!

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
11-21-351181
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš praxi ve skladu? Umíš řídit VZV? Pracoval jsi se scanerem? Pokud ano, jsi náš člověk!

Odpověz na tento inzerát a pojď pracovat jako:

MANIPULANT VÝROBY - S NÁSTUPEM PŘÍMO DO KMENE!

Co Tě čeká:

  • zajišťování plynulého toku materiálu a výrobků ve výrobě
  • používání manipulační techniky - např. VZV
  • práce se scanerem
  • práce na 12h směny se 4 dny volna!
Požadavky
  • praxe v obsluze VZV - průkaz si u nás můžeš dodělat!
  • znalost výrobního automotive prostředí
  • ochota pracovat na 12h směny
  • 13. a 14. plat – dle rentability firmy, vypláceno v červnu a v lednu
  • 25 dní dovolené
  • pružná pracovní doba (dle pozice)
  • příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč
  • příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč
  • příspěvek v rámci programu pro zdraví 600,- Kč
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • permanentky na kulturní a sportovní
  • pozornost 1.000,- Kč při odchodu do důchodu
  • slevové kupóny
  • jazykové kurzy