MANIPULANT / SKLADNÍK - v čisté výrobě - 170 Kč/hod.

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
170 Kč
Referenční číslo
13-21-360156
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rád byste pracoval ve stabilní české společnosti? Do čisté výroby, která se zabývá produkcí zdravotnických pomůcek, právě hledáme MANIPULANTA pro 1-směnný provoz!

Náplní práce je balení zboží do kartonů a paletování.

Nástup: ihned

Mzda: 170 Kč/hod.

Prac. doba: flexibilní - docházka min. 20 hod/týdně

Lokalita: Praha 10, blízko Průmyslové ulice

Smlouva DPČ do konce roku.

Požadavky
  • zkušenost s paletovým vozíkem
  • praxe s manuální prací (ideálně ve výrobě)
Benefity
  • pouze ranní směny (po-pá, víkendy i svátky volné)
  • čisté pracovní prostředí
  • výkonnostní odměny
  • možnost profesního růstu
  • zaškolení na VZV