Manipulant skadu - dvě směny, Plzeň

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
21 500 - 28 500 Kč
Referenční číslo
9-21-340151
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci ve skladu? Máte zkušenost se zavážením materiálu a skladovou činností?

Pokud ano, hledáme šikovné skladové manipulanty do dvousměnného provozu v Plzni.

Jako manipulant skladu budete:
- připravovat materiál pro výrobu
- zaskladňovat, vyskladňovat materiál
- zavážet materiál do výroby
- provádět inventarizaci skladu

Požadavky

Na pozici skladového manipulanta pro zavážení materiálu do výroby uvítáme šikovné a spolehlivé pracovníky s předchozí zkušeností s prací ve skladu.

Benefity

- nástupní mzda 21 500 Kč/měs.
- navýšení základní mzdy po zaučení na jednotlivých pozicích
- osobní ohodnocení až 2 500 Kč/měs.
- bonus za senioritu až 1500 Kč/měs. po prvním roce (od nástupu každé 3 odpracované měsíce + 500 Kč/měs. navíc)
- stravenky 90 Kč/den
- příplatek za práci ve svátek 100% + 1 den náhradního volna navíc
- 5 týdnů dovolené