MANIPULANT | ČISTÁ VÝROBA, v průměru 32 500 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
26 300 - 32 500 Kč
Referenční číslo
13-21-351821
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do farmaceutické společnosti hledáme kandidáty na pozici DĚLNÍK / MANIPULANT. Pokud se nebojíte manuální práce, jste otevřený/á směnnému provozu a máte rád/a nové výzvy, zareagujte na naši pracovní nabídku!

Náplň práce manipulanta:

  • Manipulace s produkty a obalovými materiály
  • Práce s paletovým vozíkem (ne VZV)
  • Převoz materiálu ze skladu k výrobní lince
  • Pomocné práce u výrobní linky a drobná administrativa

Třísměnný provoz od pondělí do pátku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Odměna: 26 300 Kč, po zaučení 27 300 Kč + 1000 Kč zátěžový příplatek + příplatky cca 2 400 Kč za 3 směnný provoz.

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice

Požadavky
  • Zkušenost s manuální prací
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota prácovat ve směnném provozu
Benefity
  • nástup do kmenu společnosti na dobu neurčitou
  • nadstandardní příspěvky za práci přesčas a o víkendu
  • příspěvek na stěhování 36 000 Kč pro mimopražské uchazeče
  • příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
  • odměna za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
  • týden dovolené navíc
  • obědy v závodní jídelně za 30 Kč
  • práci v klimatizovaném prostředí
  • očkování hrazené zaměstnavatelem