MANAŽER/KA VÝROBY l AUTO l TOP MZDA

Referenční číslo
5-26-350194
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁTE VEDOUCÍ POZICI V OBLASTI PROCESŮ A TECHNOLOGIÍ?

  • *JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ***

HLEDÁME ŠIKOVNÉHO LÍDRA, KTERÝ SI TROUFÁ VÉST CELÉ ODDĚLENÍ ENGINEERINGU!

Co Váš čeká?

+ Vedení týmu procesního engineeringu(80 zaměstnanců)

+ Revize a optimalizace procesů

+ Implementace výrobní strategie do nových projektů

+ Zodpovědnost za údržbu a opravy zařízení

+ Zpracování investičních návrhů pro oblasti strojů, montážních linek, přípravků a nástrojů

+ Úzká spolupráce s útvary logistiky, výroby, nákupu a kvality

+ Reportování Top Managementu

Požadavky
  • vzdělání technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • Praxe na obdobné pozici v oblasti automotive
  • Manažerské schopnosti - velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
Benefity
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • On-line systém benefitů (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center)