MANAŽER/KA LOGISTIKY l REGION HRADEC KRÁLOVÉ

Referenční číslo
5-21-372151
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE MANAŽER/KA LOGISTIKY!

Máte zkušenosti s logistikou z výrobního závodu?

Umíte vést lidi?

Domluvíte se anglickým jazykem?

V TOM PŘÍPADĚ ČTĚTE DÁL!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za organizaci oddělení logistiky
  • vedení týmu podřízených
  • tvorba dokumentace v rámci řízení logistických a distribučních procesů
  • zodpovědnost za inventarizaci a optimální výši skladových zásob
  • tvorba a optimalizace logistických konceptů
  • zodpovědnost za za logsitické toky
  • monitoring KPI oddělení logistiky

Teď už víte všechno, stačí poslat jen Váš životopis!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické nebo technické zaměření výhodou)
  • zkušenosti z logistiky v automotive prostředí podmínkou
  • pokročilá znalost anglického jazyka (min. B2)
  • znalost SAP
  • znalost MS Office
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 13. plat
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené