MANAŽER/KA EHS

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
12-10-366679
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • nastavování a kontrola systému řízení

oblastí bezpečnosti práce a ekologie

  • plánování a realizace auditů, spolupracuji napříč všemi procesy

na implementaci požadavků mamagementu kvality.

  • sledování změn zákonné legislativy a firemních (korporátních) předpisů v oblasti BOZP
Požadavky
  • VŠ vzdělání obor Bezpečnostní inženýrství
  • odborná způsobilost v prevenci rizik (OZO)
  • praxi v oboru BOZP a PO
  • certifikát interního auditora dle ISO 14001 a ISO 45001
  • znalost anglického jazyka
  • zkušenost s vedením pracovního kolektivu
  • pružná pracovní dobu 7,5h + 0,5h na oběd (flexibilní příchody a odchody)
  • dovolená 25 dnů
  • kurzy anglického jazyka
  • multiSport karta
  • příspěvek na penzijní připojištění