MANAŽER VÝROBY|SLUŽEBNÍ VOZIDLO|AŽ 100 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
4-30-346361
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ve výrobě jste jako doma, znáte dobře nástroje štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED, atd.) a máte zkušenosti s vedením lidí? Pokud hledáte moderní výrobní společnosti, která investuje do svého rozvoje a patří ke špičkám ve svém oboru, pak hledáte správně.

Do mezinárodní výrobní společnosti, právě nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici:

MANAŽER VÝROBY|SLUŽEBNÍ VOZIDLO|AŽ 100 000 KČ!

Úkoly:

  • vedení a organizace výrobního týmu a výrobních úseků
  • zodpovědnost za plnění cílů svěřeného úseku
  • komunikace s interními a externími partnery
  • řízení a zodpovědnost za plnění ukazatelů výrobních středisek
  • zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti
  • řízení proškolování pracovníků
  • řízení a zodpovědnost za výsledky ekonomického hospodaření
Požadavky
  • SŠ/VŠ/VOŠ - vzdělání technického směru (strojní nebo elektrotechnické výhodou)
  • zkušenosti s vedením/řízením výroby (supervizor výroby, vedoucí výroby, manažer výroby)
  • anglický jazyk na úrovni komunikace - komunikace se zákazníky, dodavateli, manažery
  • zkušenosti s vedením podřízených
  • znalost robotizovaných pracovišť
  • znalost nástrojů štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED, atd.)
Benefity
  • služební vozidlo k dispozici i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • prémiová složka mzdy
  • příspěvek na dopravu
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnost kariérního růstu

a mnoho dalších benefitů!