MANAŽER VÝROBY | PLZEŇ | AŽ 120 000

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
9-26-405019-3
Popis pozice

Máte za sebou úspěšnou praxi v oblasti managementu výroby a cítíte, že je čas přijmout novou výzvu? Dejte nám o sobě vědět, možná hledáme právě Vás! V současné době obsazujeme pozici manažera výroby.

Náplň práce:

Plánování a koordinace výrobního plánu

Zajišťování kvality výroby a požadovaných termínů

Efektivní využití zdrojů

Řízení optimálního vytížení strojů pro optimální výrobní kapacitu

Tvorba technických specifikací a pracovních pokynů

Neustálé zlepšování výrobních postupů s ohledem na ekonomiku a hledání způsobů pro efektivní řízení výrobních procesů

Odpovědnost za vedení týmu dle organizační struktury společnosti

Zajišťování bezpečnosti a zdravých pracovních podmínek

Sledování klíčových ukazatelů výkonnosti, kvality a odpadu

Plnění stanovených cílů

Pravidelný reporting jednatelům společnosti

Požadavky

VŠ nebo SŠ vzdělání

Anglický jazyk na profesionální komunikativní úrovni C1

Praxe na obdobné pozici

Zodpovědnost a energický přístup

Benefity

5 týdnů dovolené

Roční bonusy

Příspěvky na životní/penzijní pojištění

Příspěvek na dojíždění

Mobilní telefon a notebook

Možnost občasné práce z domova

Jazykové kurzy a motivační školení

Dotované stravování/stravenky