MANAŽER ÚČETNICTVÍ pro Evropskou část

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 150 000 Kč
Referenční číslo
9-7-357016
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jedinečná příležitost stát se součástí prosperující nadnárodní společnosti a být v top managementu v oblasti účetnictví a auditingu v rámci Evropské Business unit.

Vaše pracovní náplň bude z 60 procent cestování po svěřených závodech. Budete hierarchickým manažerem 6 účetních manažerů v různých evropských zemích

Povedete finanční audity a vnitřní kontroly dceřiných společností ve vaší Business unit a v dceřiných společnostech v jiných oblastech (USA, Čína).

Budete podporovat účetní manažery a vyhodnocovat a navrhovat jakékoli zlepšení pro svěřené týmy. Budete se podílet na implementaci a zdokonalování účetních nástrojů a procesů na úrovni skupiny.

Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v auditování / finance s minimální praxí 5 let
  • Zkušenosti z financí a dalších podpůrných funkcí (finanční audity, vedení účetního oddělení a pod.)
  • Požadovaná úroveň angličtiny: B2/C1
  • Znalost prostředí SAP a BFC / Magnitude
  • Zkušenost v auditorské společnosti je výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní sick days
  • Příspěvek na dopravu (2,80 Kč/km dle reálně ujetých kilometrů)
  • Závodní stravování - hrazený oběd
  • Multisport karta
  • Benefitní Sodexo flexipas karta
  • Cizojazyčné kurzy
  • Firemní aktivity