Manažer správy nemovitého majetku

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-5-350741
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro velmi významnou developerskou společnost, která se zabývá výstavbou prémiových rezidenčních staveb hledáme člověka na pozici:

Co budete mít na starosti?

  • zajištění provozu majetku
  • komunikace s dodavateli služeb (energie, plyn, pojistné smlouvy aj.)
  • zajištění provozních oprav a řešení technických problémů
  • zpracování ročního budgetu, zpracování investičních memorand,
  • roční vyúčtování služeb a provozních nákladů
  • NUTNÁ zkušenost se sestavením a komunikací s SVJ
Požadavky

Na tuto pozici potřebujeme:

  • samostatného, organizovaného a komunikativního člověka
  • vzdělání zameřené technickým nebo ekonomickým směrem
  • znalost systému Microsoft Dynamics Navision a CRM výhodou
  • komunikativní znalost AJ velkou výhodou
  • zkušenosti z facility managementu
Benefity

Co můžeme nabídnout?

  • moderně vybavené kanceláře na Smíchově
  • neformální prostředí, ve kterém panuje přátelská atmosféra
  • občerstvení v kanceláři
  • služební telefon a notebook i pro soukromé účely
  • placenou výuku anglického jazyka
  • pravidelná firemní školení a teambuildingy
  • možnost home office
  • příspěvek na dovolenou (Sodexo)
  • příspěvek na životní nebo důchodové pojištění do výše 8 000 Kč/rok
  • plné zaškolení na danou pozici

Bonusy ve výši 20% za splnění čtvrtletních cílů.