Manažer správy budov

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
16-5-375256
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte dlouholeté zkušenosti v oblasti facility managementu, mluvíte skvěle anglicky a rádi by jste byli součástí rozrůstající se mezinárodní společnosti?

Do brněnského týmu hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Property manager.

Co bude Vaší náplní práce?

  • správa kanceláských budov v centru Brna
  • příprava a řízení výběrových řízení na dodavatele
  • správa pohledávek nájemců
  • kontrola dodržování nutných předpisů a nařízení
  • koordinace prohlídek s potencionálními klienty
  • podpora a udržování dobrých vztahů s nájemci
Požadavky

Co požadujeme?

  • alespoň 5 lez zkušeností se správou budov
  • plynulá komunikace v anglickém jazyce nutností
  • zkušenost s vedením vlastních projektů a týmů
  • zodpovědnost, organizovanost, samostatnost a obchodní myšlení
Benefity
  • mobilní telefon
  • notebook
  • práce ve velké stabilní společnosti