MANAŽER/KA KVALITY - STROJÍRENSTVÍ l TOP MZDA

Referenční číslo
5-30-343765
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat pro zaměstnavatele, kterému opravdu záleží na lidech?

Chcete pracovat ve společnosti, kde je stabilní tým a minimální fluktuace?

Pracujte pro klienta, jehož produkt takřka NEPODLÉHA krizi!! Pracujte jako MANAŽER/KA KVALITY!!

Budete spolupracovat na firemní strategii, koordinovat veškeré činnosti v oddělení kvality a motivovat tým.

Potřebujeme aby náš/e MANAŽER/KA KVALITY technicky porozuměl/a produktu aby věděl/a, jak nastavit procesy ve firmě.

Dále Vás čeká řešení reklamací - interních i externích, zastřešení systému ISO 9000 a ISO 14000.

Pošlete životopis a dozvíte se více!

Požadavky
  • vzdělání technického zaměření podmínkou
  • znalost strojírenské výroby
  • znalost anglického/německého jazyka
  • zkušenost ze zakázkové výroby podmínkou
  • znalost systémů QMS a EMS
  • znalost norem ISO 9000 a 14 000
Benefity
  • pružná pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • pololetní a vánoční prémie
  • možnost firemního stravování
  • jazykové kurzy
  • firemní akce
  • přátelský kolektiv