Manažer skladu

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
9-10-351376
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte uplatnění jako Manažer skladu s využitím anglického jazyka na denní bázi?

Máte praxi v automotive výrobní společnosti?

Zašlete nám svůj životopis, možná hledáme právě Vás.

Jak velký tým povedete a jaké další zodpovědnosti na Vás budou připadat?

Budete mít pod sebou přibližně 120 podřízených z řad operátorů a dalších maximálně 10 podřízených v řádách supervisorů a administrativních členů logistického týmu.

Hlavní zodpovědností bude:

  • Odpovědnost za správnost účetních pohybů a přesnost skladových zásob
  • Organizace a plánování směn podle výroby
  • Denní reporting
  • Účast na střednědobém a dlouhodobém plánování lidských zdrojů
  • Řízení a vedení tvorby standardů v logistice a jejich dodržováni
  • Podílení se na zvyšování produktivity v logistice a skladovém hospodářství
Požadavky
  • Zkušenosti s vedením skladu ve výrobní společnosti alespoň 5 let
  • Praxe z automotive prostředí (znalost JIT)
  • Pokročilá znalost angličtiny pro denní využití
  • Odolnost vůči stresu
  • Organizační schopnosti
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti