Manažer provozu datových center

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-5-358316
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, který je v regionu střední a východní Evropy dodavatel číslo 1 pro datová centra nyní hledám vhodného kandidáta na pozici:

Co bude náplní Vaší práce?

  • Management provozu a údržby na budovách s kritickou technologií
  • Zodpovědnost za dodržení a realizaci veškerého servisu dle platného harmonogramu v požadovaném rozsahu a kvalitě
  • Řízení krizových situací, krizová komunikace se zástupci zákazníka
  • Odpovědnost za procesní řízení zakázek
  • Komunikace a úzká spolupráce se zástupci zákazníka
  • Odpovědnost za ekonomiku přidělených zakázek
  • Pravidelný reporting pro zákazníka
  • Odpovědnost za cenové nabídky na opravy a údržbu technologií
Požadavky

Co by jste na tuto pozici měli mít?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Vyhláška 50/1978 Sb. min. § 6 – výhodou
  • Dodání potvrzené reference z obdobné pozice
  • Zkušenost s krizovým řízením
  • Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excell, Outlook, MS Project)
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič
  • Komunikativní znalost AJ

Jakou osobnost na tuto pozici potřebujeme?

  • Zkušenosti s jednáním se zákazníky
  • Organizační a komunikační schopnost
  • Velkou znalost asertivního jednání
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené + 4 dny mimořádného volna navíc
  • Multisport karta
  • Cafeteria systém
  • Občerstvení na pracovišti