MANAŽER PROJEKTU | DOPRAVNÍ STAVBY

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 110 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
20-5-404446-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete být součástí mimořádného masivního dopravního projektu? Máte již zkušenost s projektovým řízením dopravního stavitelství?

Pokud ano, máte před sebou skvělou možnost!

Připravujeme nové projekty a hledáme někoho, kdo již má v tomto oboru bohaté zkušenosti!

Co budete mít na starosti?

  • Dozor nad průběhem stavby s respektem k platným zákonným předpisům a směrnicím
  • Spolupráce na procesu vytváření nabídek
  • Přímý dohled nad prováděním výstavby s ohledem na požadavky smlouvy, technické dokumentace, harmonogramu, rozpočtu a kvality
  • Koordinace činnosti podřízených zaměstnanců a subdodavatelů
  • Plánování a objednávání výrobních prostředků a materiálů s dohledem nad včasností a kvalitou dodávek
  • Kontrola nákladů a průběžné sledování rozpočtu
  • Monitorování dosažení stanovených cílů
  • Zajištění dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP)
  • Vedení deníku stavebního dění
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Autorizační osvědčení jako autorizovaný inženýr nebo technik pro obor dopravní stavby velkou výhodou
  • min. 3 letá praxe jako stavbyvedoucí na dopravních stavbách na středně velkých a velkých projektech
  • Znalost českého jazyka a porozumění specifické povaze práce na českém trhu
  • Mobilita a připravenost pracovat na služebních cestách
Benefity
  • služebný vůz i k soukromým účelům
  • notebook a mobilní telefon
  • příspěvek na pojištění
  • stravenky
  • narozeninové volno