MANAŽER PRODEJE l PRO ABSOLVENTY S AJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
5-13-345898
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás komunikovat v angličtině?

Máme pro Vás zajímavou pozici manažera prodeje, kde budete Vaší náplní práce:

Denní komunikace se stávajícími klienty převážně v anglickém jazyce

Zabezpečení dodávek náhradních dílů a koordinace servisních výjezdů

Aktivní akvizice v rámci působnosti produktů společnosti, analýza trhů a konkurenčního prostředí

Zabezpečení účasti ve vyhlášených tendrech a veřejných soutěžích, tvorba nabídek, kalkulace nákladů, příprava podkladů

Kalkulace cen pro zákazníky

Vedení obchodních případů a monitorování nových příležitostí

Úzká spolupráce s technickým a servisním a výrobním úsekem

Prezentace zákazníkům

Pozice vhodná i pro absolventy

Požadavky

Vzdělání elektrotechnické, obchodní nebo ekonomické (elektrotechnické výhodou)

Obchodní praxe výhodou, není však podmínkou

Výhodou znalost prostředí zahraničního obchodu

Zodpovědný přístup, dobré vyjednávací schopnosti, reprezentativní vystupování

Schopnost učit se technické věci na úrovni potřebné pro výkon práce obchodníka

Aktivní znalost Aj slovem i písmem podmínkou

Výhodou znalost dalšího světového jazyka (ruština, španělština, francouzština, němčina)

Řidičský průkaz sk. B

Jazyková způsobilost v českém jazyce, velmi dobré prezentační a komunikační schopnosti

Benefity

Dovolená 5 týdnů

Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Příspěvek na penzijní připojištění po roce práce ve firmě

Zdravotní volno

Flexibilní pracovní doba