MANAŽER PRO VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Referenční číslo
4-6-359747
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte znalosti českého práva v oblasti veřejných zakázek a zkušenosti s přípravou dokumentace výběrového řízení? Nabízíme příležitost být u zrodu něčeho nového! Pro zahraničního investora, který vstupuje v ČR na trh hledáme MANAŽERA PRO VEŘEJNÉ ZAKÁZKY!

Co bude Vašim úkolem?

  • kompletní příprava dokumentace a smluv pro obchodní oddělení
  • tvorba podkladů a nabídek pro veřejné zakázky ve zdravotnických zařízeních
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením
  • trvalé sledování a shromažďování informací o veřejných zakázkách
  • odpovědnost za včasné podání nabídek
  • komunikace s klienty v rámci VŘ
  • analýza předložených nabídek z hlediska souladu s požadavky zákazníka
  • vedení, školení a motivace menšího týmu
Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • velmi dobrá znalost angličtiny nebo polštiny
  • zkušenost s vedením menšího týmu podřízených je velkou výhodou
  • zkušenost s veřejnýma zakázkami, znalost zákona o veřejných zakázkách
  • výborné komunikační dovednosti
  • analytické schopnosti
  • výborné organizační dovednosti
  • aktivní přístup k práci
  • přesnost, smysl pro detail
  • práce v renomované, dynamicky se rozvíjející se zahraniční společnosti
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • služební auto
  • mobilní telefon, notebook jsou samozřejmostí