MANAŽER OPERATIVNÍHO NÁKUPU | STROJÍRENSTVÍ

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-20-364625
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro tradiční výrobní společnost, která aktuálně zavádí nové procesy, hledáme šikovného kandidáta na pozici MANAŽER OPERATIVNÍHO NÁKUPU. Jestli jste na podobné pozici působili, čtěte dál!

Na pozici budete zodpovědný za:

  • vedení oddělení nákupu
  • úzkou spolupráci s nejdůležitějšími dodavateli společnosti
  • nákup výrobního materiálu, spojovacího materiálu, omezeně také vybavení pro kancelář
  • dojednávání termínů dodávek dílů od dodavatelských partnerů
  • eskalaci při nedodávkách
  • řízení a optimalizaci skladových zásob
  • komunikaci s dalšími odděleními v rámci společnosti (výroba, logistika atd.)
  • operativní řešení jednotlivých zakázek
  • plnění nastavených KPIs
  • pravidelný meeting s vedením společnosti
  • reporting

Nástup možný IHNED.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • pokročilá úroveň angličtiny pro denní komunikaci, němčina je výhodou
  • dobrá znalost MS Office
  • schopnost efektivně řešit problémy, zodpovědnost
  • odolnost vůči stresu
  • výhodou je znalost SAP
Benefity
  • roční odměna a vánoční bonus
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí úspěšné stabilní zahraniční společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • podnikové jazykové kurzy
  • odměny při pracovních a životních výročích