MANAŽER NÁKUPU s AJ, 60 000 Kč/měs.

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-30-346016
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici Manažera nákupu ve výrobní společnosti a k tomu hovoříte plynule anglicky?

Hledáme Vás!

Náplň práce:

  • nákup a nákupní strategie výrobků a komponentů výrobního závodu
  • vedení jednání a uzavírání smluv (také v angličtině)
  • monitoring vývoje trhu a nákupních strategií pro skupiny výrobků (dodavatelé/výrobci, konkurence, technologie)
  • rozvoj a správa dodavatelů
  • analýza a pravidelný monitoring nákupních trhů a portfolia produktů
Požadavky
  • podmínkou jsou zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti
  • plynulá znalost AJ - využití na denní bázi při jednání se zahraničními dodavateli
  • SŠ vzdělání
  • vyjednávací, organizační a komunikační dovednosti
  • velmi dobrá znalost MS Office
Benefity
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • dotované závodní stravování přímo v areálu
  • slevy na kulturní a sportovní akce pro zaměstnance (vstup do bazénu, masáže)
  • až 25 dní dovolené
  • vzdělávací kurzy a školení