MANAŽER NÁKUPU | NJ

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-20-406699
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením nákupu a zvládáte jednání s dodavateli i řízení týmu? A co němčina? Je pro vás maličkostí?

Pokud ano, připojte se k nám jako MANAŽER NÁKUPU!

Hledáme skutečného odborníka v oboru, protože u nás je důležitá zejména práce se smlouvami a složitější obchodní aspekty.

Vaším každodenním úkolem bude:

  • Administrativa spojená se smlouvami,
  • Vedení a motivace týmu a
  • Zajištění investičních nákupů jak v České republice, tak v zahraničí.

Stanete se klíčovým hráčem ve strategických mezinárodních nákupních projektech.

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • NJ na úrovni B2
  • Praxe na obdobné pozici, zkušenosti z nákupu
  • Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
  • Řp. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle hospodaření společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Závodní stravování