VEDOUCÍ NÁKUPU

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-20-395704-9
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

NÁKUP, to je oč tu běží! Můžete nabídnout praxi ve vedení oddělení nákupu? Vedení lidí Vám nedělá problém, stejně jako komunikace s dodavateli? Angličtina je pro Vás brnkačka?

Přidejte se k nám do týmu, hledáme MANAŽERA NÁKUPU!

  • Potřebujeme skutečného nákupčího, protože to tu bude o smlouvách, zastřešení obchodně-právní stránky
  • Čekají Vás smlouvy a s tím spojená administrativa - spoléháme na Vás! Skutečně potřebujeme někoho, kdo se v této administrativě orientuje
  • Vedení menšího týmu lidí, motivace, rozvoj, nastavení spolupráce na oddělení nákupu
  • Zajištění investičního nákupu v tuzemsku i zahraničí
  • Budete součástí strategických mezinárodních projektů v oblasti nákupu
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • AJ nebo NJ na úrovni B2
  • Praxe na obdobné pozici, zkušenosti z nákupu
  • Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
  • Řp. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle hospodaření společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Závodní stravování