MANAŽER LOGISTIKY s NJ !

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
9-21-366648
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s logistikou, dopravou a sklady? Hledáme kandidáta, který zvládne logistiku ve výrobním závodě. Chcete se podílet na nastavení nových procesů a měnit věci k lepšímu? Roozhodně dostanete šanci realizovat své plány a nezůstane jenom u teorie.

  • řízení oddělení dispozice
  • vedení podřízených pracovníků
  • kontrola zásob
  • logistické reklamace, cyklické inventury
  • účast na pravidelném hodnocení
  • plánování a řízení výrobních zakázek
  • udržování kontaktu se zákazníky
  • kontrola a optimalizace nákladů na externí dopravy
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě (automotive výhododou)
  • dobrá znalost německého jazyka v psané i písemné formě
  • znalost MS Office, především MS Excel
  • atraktivní finanční ohodnocení plus motivační manažerský balíček benefitů jako je :
  • služební automobil i k soukromému využití (hrazené jízdy do zaměstnání)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, podpora jazykového a dalšího vzdělávání)